Celkový počet zobrazení stránky

štvrtok 22. augusta 2013

Hľadáme stážistov do tímu Odkazprestarostu.sk

Si študentka alebo študent VŠ a máš chuť a čas získať popri štúdiu aj zaujímavú pracovnú skúsenosť?
Inštitút pre dobre spravovanú spoločnosť ponúka od septembra 2013 dve platené stáže, a to v rámci projektu Odkazprestarostu.sk.
Miesto obidvoch stáží: Bratislava

STÁŽ Č. 1
Čo je náplňou stáže?
  • príprava podkladov a materiálov pre vzdelávací projekt Odkazprestarostu.sk “Samospráva sa neriadi sama”
  • administratívna podpora
  • komunikácia s partnermi a samosprávami zapojenými do projektových aktivít
Čo požadujeme?
  • študent/ka sociálnych vied, práva alebo ekonomických odborov
  • systematickosť
  • spoľahlivosť
  • záujem a základná orientácia v oblasti miestnej samosprávy na Slovensku
  • zotrvanie na stáži počas jedného roka
Čo ponúkame?
  • tvorivú prácu
  • finančnú odmenu
  • možnosť  rozvoja vlastných aktivít
V prípade záujmu nám zašlite svoj štruktúrovaný životopis, krátky motivačný list, a to e-mailom na adresu kmet@governance.sk. Do predmetu správy uveďte Odkazprestarostu.sk – stáž september 2013. Po skončení stáže je možná aj dlhodobejšia spolupráca.

STÁŽ Č. 2
  • organizačná a administratívna podpora v rámci projektu Odkazprestarostu.sk zameraného na dobrovoľníctvo
  • komunikácia s domácimi aj zahraničnými partnermi, zapojenými samosprávami a prednášajúcimi
  • príprava podkladov a materiálov na dobrovoľnícke podujatia a konferenciu
  • písanie príspevkov na web
  • študent/ka VŠ so vzťahom k písaniu
  • komunikatívnosť
  • dobré organizačné schopnosti
  • dobrá znalosť angličtiny
  • zotrvanie na stáži do apríla 2013
V prípade záujmu nám zašlite svoj štruktúrovaný životopis, krátky motivačný list, a to e-mailom na adresu bulkova@governance.sk. Do predmetu správy uveďte Odkazprestarostu.sk – stáž  2013.  Po skončení stáže je možná aj dlhodobejšia spolupráca.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára